Затримано крадія комунального майна: в багажнику авто виявлено 4 чавунні батареї

Як повідомили на сьогоднішній апаратній нараді міськвиконкому, місто продовжує втрачати кабелі, каналізаційні люки і каналізацію. Знову найбільше постраждав ЖЕО-8, на території якого з будику за адресою Молодіжна 50 минулого тижня невідомі викрали чавунну каналізацію. Того ж дня ЖЕО-8 відновило втрачені об'єкти.

Проте міліція оперативно спрацьовує у питаннях крадіжок комунального майна. Як повідомив заступник начальника МВВС з громадської безпеки Андрій Прусак, затримано жителя села Чукалівка, 1982-го року народження, який в багажнику свого автомобіля “Сіат” перевозив чотири вкрадені чавунні батареї. Дані батареї поцуплені із будинку по вулиці Будівельників 19. Андрій Прусак зазначає, що виявлена група не причетна до крадіжок будинкових каналізаційних систем. “Ми працюємо. Є певні напрацювання” - говорить правоохоронець.

Міліція наразі опитала 40 жителів будинку по вулиці Молодіжна 50, в якому пропала каналізація, але ніхто нічого не чув, не бачив і не знає. “Тримайте дане питання на контролі. Я думаю, Ви з ним успішно справитесь” - говорить заступник міського голови Зіновій Фітель.

Івано-Франківськ, Новини, Політика, Спорт, Новини України.