Заходи до Дня пам'яті жертв Голодомору в Івано-Франківську

Завтра, 27 листопада, в Івано-Франківську відбуватимуться заходи на відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів, який щороку відзначається в Україні кожну четверту суботу листопада. Цього дня в Івано-Франківську вивісять державні прапори з траурними стрічками та встановлять обмеження на проведення розважальних заходів.

На світлодіодних екранах, що розташовані на площі Ринок, Вічевому майдані, площі Івана Франка, впродовж дня транслюватимуться відеофільми «Хлібна гільйотина», «Голод 33-го», «Незнаний голод», відеокліп «Свіча».

27 листопада о 16:00 на Вічевому майдані відбудеться віче-реквієм та скорботна хода за маршрутом: Вічевий майдан – вул. Незалежності – Меморіальний сквер. 27 листопада о 16:45 духовенство різних конфесій буде відслужить панахиду біля Хреста жертвам репресій, що у Меморіальному сквері. 27 листопада о 16:00 усіх мешканців міста запрошуємо приєднатись до загальнонаціональної акції пам’яті «Запали свічку», запаливши і виставивши у вікні свічку на вшанування пам’яті жертв голодоморів. 27 листопада о 18:00 в обласному музично-драматичному театрі відбудеться тематична вистава «Ігри імператорів» Репортер
Івано-Франківськ, Новини, Політика, Спорт, Новини України.