В Дорі відбулася проща (фото)

Щороку, 2 серпня відбуваються великі Богослужіння в храмі св.Іллі Пророка в селі Дора Яремчанської міської ради. Тисячі вірян УГКЦ здійснюють прощу до цього святого місця, де знаходиться монастир монахів студитів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Заснований ще в 1935 році монастир переживав різні часи і переслідувань «большевиків» перед війною, німців в часи війни, і катакомбного переховування за «других совітів» довгі роки аж до повернення на легальне становище в 1989 року. 28 січня 1990 року, після кількадесятилітньої перерви, вперше у церкві святого пророка Іллі єпископ Юліян Вороновський відслужив Святу Літургію. Відтоді розпочалася нова епоха в житті Дорівського монастиря. Сьогодні в монастирі не змовкає молитва, особливо ж багато прочан приїжджає сюди щороку на празник св. пророка Іллі.
На свято Пророка Іллі Богослужіння розпочинаються ще звечора, проходять цілу ніч і на ранок закінчуються великою Службою Божою. Її цьогоріч провели архиєпископ Львівський УГКЦ, Високопреосвященніший Владика Ігор (Возняк) та епарх Коломийсько-Чернівецький УГКЦ, Преосвященний Владика Кир Микола Сімкайло  настоятель храму св.Іллі Пророка ієромонах Ілля Мамчук та ще десятки священників УГКЦ. Допоміг у Богослужінню чудовий спів дорівського церковного хору під керівництвом брата Андрія Соса та Василя Гнип’юка, студента коледжу культури та мистецтва м.Львів.

Івано-Франківськ, Новини, Політика, Спорт, Новини України.