Пластуни провели обласний табір "Едельвейс 2010"

Цього року пластуни області провели стаціонарно-мандрівний табір «Едельвейс 2010». Окружний табір відбувався в урочищі Остодір поблизу села Осмолода, Рожнятівського району Івано-Франківської області і тривав з 17 по 28 липня 2010 року. Невипадковою була тематика табору, адже екологія та стан довкілля є завжди актуальним.
Під час заходу відбулись піша мандрівка на Горганські вершини Висока та Ігровище на якій учасники табору познайомились з рослинним та тваринним світом центральних Горган.
Крім того відбулась  мандрівка до митрополичої палати в урочищі Підлюте де пластуни відбули на Службу Божу, ще відвідали Ангелівську домну та  мандрували місцями бойової слави УПА.
В часі табору відбувались тематичні заняття (історія, в’язання вузлів. куховарення, табірництво, перша медична допомога та багато інших), теренові та спортивні ігри, інтелектуальні брей-ринги, мистецькі конкурси, співи та стройова підготовка де пластуни Прикарпаття демонстрували свої знання та навички здобуті протягом року.
Участь в цьогорічному обласному таборі взяло близько 50 пластунів з Фраги, Рогатина, Надвірної,  Печеніжина, Гошева, Солотвина,  Івано-Франківська, Нижнього Березова  та пластуни з м. Бар Вінницької області.
Пластуни також прибрали могилу невідомого бійця УПА, упорядкувавши навколишню територію та відправивши поминальну панахиду на місці поховання, - зазначив комендант заходу та голова обласної організації Руслан Марцінків.

Івано-Франківськ, Новини, Політика, Спорт, Новини України.