Ознайомчий тур «Зелене кільце Карпат»

Завершився перший ознайомчий тур "Зелене кільце Карпат", розроблений управлінням туризму ОДА і регіональним туристично-інформаційним центром. У ньому взяли участь керівники відділів туризму РДА, туристичних організацій, журналісти.

Трьохденний промотур розпочався з оглядової заміської екскурсії "Коломия — місто над Прутом", який продовжився знайомством з середмістям, музеями, сімейними пансіонатами. Далі шлях проліг до Княжого граду у селі Княждвір, відвідини одного з найбільших у Європі резерватів тису ягідного. Там же учасникам туру показали стару солеварню, де власноручно добували та варили на вогні сіль. Вони пройшли стежиною доблесті.

У Косові, Яворові, Криворівні і Верховині завітали у гості до гуцульських народних умільців. Там були майстер-класи з різьби, кераміки, виготовлення ліжників, відвідини, зокрема у Криворівні, музеїв Івана Франка та гуцульської архітектури "Хата-гражда".

Наступна зупинка — "Верховина (Жаб’є) — гуцульська столиця". Екскурсія за маршрутом Верховина—Ворохта—Татарів "Карпатський дивосвіт" через Кривопільський перевал. А в Татарові відбулась дегустація місцевих напоїв та настоянок на травах у світлиці гостинного двору "Анастасія". Там же бажаючі вчились гри на дримбі, взяли участь у фотосесії у національному вбранні.

Третього дня учасники промотуру побували на гірськолижному курорті "Буковель", Яблуницькому перевалі, на водоспадах "Гук Женецький" і “Пробій”, у Карпатському національному природному парку.

Регіональний туристично-інформаційний центр

Івано-Франківськ, Новини, Політика, Спорт, Новини України.