На початок грудня планується проведення ознайомчого туру "Маршруту доброти Івано-Франківщиною"

Ознайомчий тур "Маршруту доброти Івано-Франківщиною" планується провести на початку грудня цього року. Коломийський район пропонує такі об’єкти для людей з обмеженими можливостями: Національний музей Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського та його філіал — музей писанкового розпису, садиба «Княжий град», ботанічний заказник загальнодержавного значення «Княждвірський».

 

За результатами проведеного в рамках попереднього проекту "Відкритий простір" моніторингу вони доступні. Запропоновано також провести аудит садиби «Старжинських», історико-краєзнавчого музею ім. Олекси Довбуша в с. Печеніжин, садиби «У вуйка Василя» у Коломиї, готелю «Вербіж» та музею історії міста Коломиї.

Проект «Маршрут доброти Івано-Франківщиною» впроваджує регіональний туристично-інформаційний центр спільно з товариством молодих інвалідів «Братерство» та головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації у співпраці із Національною Асамблеєю інвалідів України за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив.

ОДТРК

Івано-Франківськ, Новини, Політика, Спорт, Новини України.