На обліку в обласному Центрі зайнятості перебувають майже 14 тисяч осіб

Безробіття є нині головною проблемою в молодіжному середовищі, вважає голова Івано-Франківської Молодіжної обласної держадміністрації Ганна Крисюк на зустрічі зі студентами. На її думку, для вирішення цієї проблеми молоді потрібно допомогти в поінформованості щодо пошуку роботи та у визначенні своєї майбутньої професії, пише ZAXID.net.

«Молодь хоче високих посад. А для цього потрібен досвід. Якщо ти його не маєш, ти не можеш претендувати на ці посади», — говорить Ганна Крисюк.

Водночас вона повідомила, що молодих людей не завжди влаштовує оплата тимчасової роботи, яка часто оцінюється погодинно: «Тимчасова робота оплачується, але не так високо, як хочуть молоді люди». За годину праці нині можна отримати 20 грн, тоді як молодь хоче 50.

«На своєму першому робочому місці молоді люди часто проявляють характер і непрофесійність. Тому ми будемо намагатись, насамперед, допомогти правильно визначити роботу», — стверджує Ганна Крисюк.

За офіційною інформацією, на обліку в обласному Центрі зайнятості перебувають майже 14 тисяч осіб, з них понад 10 тисяч — люди віком до 35 років. З початку року 125 випускників вишів вдалося влаштувати за державною програмою «Перше робоче місце». Репортер
Івано-Франківськ, Новини, Політика, Спорт, Новини України.