Литвин підписав податковий кодекс. Останнє слово за Януковичем

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин підписав Податковий кодекс і направив його на підпис Президенту Віктору Януковичу. Про це повідомила прес-секретар спікера Ольга Чорна. Нагадаємо, вчора в Адміністрації Президента відбулися переговори групи підприємців з представниками влади.

Перший заступник голови Адміністрації Ірина Акімова після закінчення переговорів повідомила, що Податкової кодекс, прийнятий Верховною Радою 19 листопада, надійде до Адміністрації Президента лише увечері в п'ятницю, 26 листопада, і що експертна група Президента буде аналізувати кодекс усі вихідні.

Акімова взазначила, що після аналізу Віктор Янукович ухвалить рішення щодо подальшої долі кодексу. Між тим, вона розповіла, що Янукович стурбований питанням дотримання в прийнятому Податковому кодексі прав і свобод громадян.

Як повідомлялося, Рада прийняла Податковий кодекс 18 листопада. Протягом тижня юридичне управління парламенту вносило технічні коректування в документ з тим, щоб його зміг підписати спікер і передати на підпис главі держави.

Весь цей час на Майдані Незалежності, а також періодично біля будівель парламенту і адміністрації президента відбуваються акції протесту українських підприємців проти прийняття Податкового кодексу. Сьогодні повідомлялося, що вони вимагають не тільки президентського вето кодексу, а й відставки Президента і дострокового припинення повноважень Верховної Ради України нинішнього скликання.

Кореспондент.нет

Івано-Франківськ, Новини, Політика, Спорт, Новини України.