Хет-трик Ренатіньо виводить "Ураган" у 1/8 Кубку України

У суботу свої виступи у розіграші Кубку України розпочав франківський «Ураган». У першому раунді нашій команді протистояла команда з Ковеля з цікавою назвою «Буран-Негабарит».

Франківці не стали відкладати справу у довгий ящик і вже на 4-й хвилині Сержао записав на свій рахунок перший гол у рамках розіграшу Кубку України. Після цього гра заспокоїлася і 300 глядачів, що зібралися у спортивному залі місцевої ДЮСШ побачили результативну атаку аж за хвилину до перерви. «Гол у роздягалку» господарі отримали від кращого бомбардира «Урагану» всіх часів – Валентина Цвєлих. 2:0 і перерва.

Після відпочинку гості продовжували діяти на класі і не давали супернику створювати небезпечні ситуації біля своїх воріт, які захищав Їжаковський. Глядачі вже почали сумувати від такої «малогольової» зустрічі, аж ось команди прорвало. Спершу господарі отримали гол від молодого вихованця франківського футзалу – Петра Шотурми. 3:0 «Ураган» попереду за 10 хвилин до кінця матчу. Але на те й особливості кубкових баталій, що тут нічого не можна говорити впевнено до фінального свистка. У «Бурану» зіграв джокер – один з кращих голеадорів минулого сезону у Першій лізі – Іван Данилюк. Саме його влучні удари на 35-й та 36-й хвилинах відродили інтригу у поєдинку, адже перевага гостей стала мінімальною 2:3. Господарі задля сенсації пішли на штурм з зайвим польовим гравцем і…дали шанс Ренатіньо відкрити лік своїм голам в Україні і оформити хет-трик. Бразильський легіонер тричі впродовж двох хвилин влучав у рамку воріт «Бурану». 6:2 – перемога «Урагану» і рівно за тиждень остання гра першого кола – у донецьку з місцевим «Шахтарем».

Із решти результатів матчів Кубку варто виділити несподівану поразку «Моноліту» у Харківському дербі проти дублерів лідеру Чемпіонату – «Локомотива-2» 3:4, а також важкі протистояння Метрополітен – ЛТК 2:4, Продексім – Імпульс 2:3, Контингент – ТВД 3:4, Титан-Зоря – Локомотив 1:2, Атлант (Харків) – ПФС 2:1

SPORT.IF.UA

Івано-Франківськ, Новини, Політика, Спорт, Новини України.