Житлові умови проживання населення області

На сьогодні якість життя населення суттєво залежить від житлових умов та обладнання житла сучасними комунальними зручностями. За даними опитування, проведеного фахівцями з інтерв’ювання Головного управління статистики, більшість домогосподарств області (94%) має окреме житло (окрему квартиру або індивідуальний будинок), у частині індивідуального будинку та у гуртожитках мешкають по 3%.
У більшості випадків (98%) сім’ї області проживають у власному (приватизованому, купленому чи кооперативному) житлі. Винаймає житло у фізичних осіб 1,3% домогосподарств, відомчим та державним житлом забезпечено 0,3% та 0,2% сімей відповідно.
Значна частина домогосподарств (41%) має у своєму користуванні житло з двох кімнат, майже кожне третє – з трьох. Кожна сьома сім’я проживає в однокімнатній оселі або у чотирьох і більше кімнатах.
Більше, ніж у половини домогосподарств (56%), житлова площа перевищує санітарну норму (13,65 м2  на одну особу), а майже у кожного четвертого домогосподарства становить від 9,1 м2 до 13,65 м2, у 18% – до 9,0 м2 на одну особу.
Більш, ніж у чверті домогосподарств, житло було збудовано до 1960 року, у 63% – у 60-х–80-х роках. У відносно новому житлі (збудованому у 1991 році і пізніше) мешкає кожна десята сім’я.
Централізованим газопостачанням користується 76% домогосподарств області. Більше третини проживає у житлі, обладнаному індивідуальною системою опалення, кожне восьме має центральне опалення, кожне дев’яте – балонний газ. Гаряче водопостачання у своїх оселях має 31% домогосподарств, кожне сьоме – газову колонку. Домашнім телефоном користується 43% сімей області.
За підсумками опитування, кожне друге домогосподарство задоволено або дуже задоволено своїми житловими умовами, не дуже задоволене своїм житлом більше третини, незадоволене або дуже незадоволене – майже кожне сьоме домогосподарство.
Івано-Франківськ, Новини, Політика, Спорт, Новини України.
доставка цветов харьков подсолнухи | шокеры