Журналістська «Шухляда»: інтернет і газетники кращі (фото)

В заключному етапі першого сезону інтелектуально-мистецької гри «Шухляда», що вже стала своєрідною візитівкою Івано-Франківського культурно-мистецького центру «Є» і яку вже встигли полюбити небайдужі до мистецтва івано-франківці, брали участь представники найактивнішої і, напевно, найбільш творчої частини інтелігенції – журналісти. Працівники друкованих засобів масової інформації та інтернет-видань: редактор низки інтернет-порталів Тарас Кобець, журналіст газети «Репортер» Микола Волков та репортер інтернет-агенції «Фіртка» Марія Петрів, які об’єднались під неоднозначною назвою «Ми ще думаємо», змагалися проти своїх колег з телебачення і радіо – команди «Зелений змій» у складі журналістів ТРК «Вежа» Сергія Гнеся та ОТБ «Галичина» - Юлії Юзьків та ді-джея радіо «Західний полюс» Олега Ланяка, відомого широкому загалу як «Дира».

Стрімкий прорив телерадіобратії в першому – інтелектуальному конкурсі збірна представників інтернету та газет компенсувала перемогами в творчих змаганнях.

Їх варіанти дотепних заголовків до «новини» про знайдений труп корови на кшталт «Чупакабра повернулася» або «Поголів’я худоби в Гвіздці зменшилося вдвічі», а також неординарні аргументи на користь засобів масової інформації своїх конкурентів, журі, до якого цього разу увійшли керівник прес-служби Івано-Франківського міськвиконкому Наталія Винничук, письменник-есеїст Володимир Єшкілєв та звісно ж директорка КМЦ «Є» Уляна Боровська, оцінило краще, ніж потуги телерадіомедійників.

Кульмінацією гри традиційно вже став творчий конкурс. Враховуючи той факт, що сучасні журналісти, за поширеною в народі думкою, можуть написати все, що завгодно, писати ні статті, ні фельєтони, ні навіть вірші, незмінна ведуча і авторка ідеї гри Вікторія Мартинович вирішила їм не давати Натомість на учасників гри очікувало більш складне завдання – написати … п’єсу про пресу.

Двома голосами проти одного перевагу в даному конкурсі судді віддали епічній поемі «Новини» -- творінню майстрів пера і клавіатури з команди «Ми ще думаємо», артистично прочитаній Тарасом Кобцем, хоча драма про журналістські будні під епатажною назвою «А шо? Коньяка не було?» у рольовому виконанні представників телебачення і радіо виглядала якось більш життєво…

Івано-Франківськ, Новини, Політика, Спорт, Новини України.