“Химері” настав “game over”

Культурно-мистецьке кафе “Химера”, яке перше в Івано-Франківську дало можливість творчим людям реалізувати себе та показати свої творіння, оголосило про своє закриття. Напаредодні закриття закладу в “Химері” пройшов тематичний вечір “Game over”. Про це вчора розмовляли із журналістами ініціатори і власники закладу — заступник міського голови Івано-Франківська з економічних питань Ярослав Яцишин і голова Долинської районної держадміністрації Петро Шкутяк.

Причиною закриття, в основному, є неспроможність власників займатися одночасно двома справами — державною роботою і бізнесовими справами. Також виросла аудиторія відвідувачів кафе, адже заклад створювався для творчої, креативної молоді на піку Помаранчевої революції. “Треба цим жити” - говорять вони.

Проте власники “Химери” наголошують, що невдовзі в Івано-Франківську повстане мережа справжніх європейських закладів, які будуть створені їхніми друзями, що вже реалізували подібну мережу в Львові. Нові заклади базуватимуться на досвіді “Химери”. “Традиції будуть продовжуватися” - запевняє Ярослав Яцишин.

Івано-Франківськ, Новини, Політика, Спорт, Новини України.